• Ogłoszenia

• INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

• W piątek 30 sierpnia 2019 r. o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie wychowawców
            z uczniami.
          • Wyznaczone sale do spotkań z wychowawcami:

L.p.

I Lp

Rafał Uszyński

• Msza św. inaugurująca rok szkolny zostanie odprawiona w Konkatedrze pw. NMP
            w Sokołowie Podlaskim (2 września 2019 r. o godz.8.00).

• 2 września 2019 r. o godzinie 9:30 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 1.

• Uczniów obowiązuje strój szkolny galowy.
        • Uwaga!

• PKS informuje, że wydłużone zostały godziny pracy Kasy biletowej prowadzącej sprzedaż biletów miesięcznych dla uczniów.
          30 i 31 maja 2019 r. oraz 3 i 4 czerwca 2019 r. kasa będzie czynna do godziny  17.00.  Podobnie w kolejnych miesiącach, w  dwa pierwsze i dwa ostatnie dni każdego miesiąca kasa będzie prowadziła sprzedaż biletów miesięcznych dla uczniów do godziny 17.00.

• NABÓR DO II TURY PROJEKTU „EUROPEJSKIE PRAKTYKI DLA ZS NR 1 Z SOKOŁOWA PODLASKIEGO”

• Rusza II tura rekrutacji do projektu „Europejskie praktyki dla ZS nr 1 z Sokołowa Podlaskiego”, dotyczącego wyjazdu na zagraniczny staż zawodowy do Grecji uczniów o profilach kształcenia technik hotelarstwa (5), technik ekonomista (10), technik informatyk (20) i kucharz (10). Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z informacjami o projekcieregulaminem rekrutacji oraz do składania Zgłoszeń rekrutacyjnych w Sekretariacie szkoły do 11 stycznia 2019 roku. Powyższe dokumenty znajdują się niżej - w wersji do pobrania oraz w Sekretariacie Szkoły - w wersji papierowej.

1. Ogłoszenie o projekcie
          2. Regulamin rekrutacji
          3. Formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy także do polubienia profilu projektu na Facebooku. Będą się tam pojawiać wszelkie informacje o projekcie oraz relacja z praktyk zawodowych.